Poprowadzimy Twój firmowy fanpage już za 499 zł netto

Chcesz stworzyć ciekawy profil, przyciągnąć do niego klientów i zwiększyć sprzedaż? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Daj się znaleźć klientom poprzez firmowe social media. Pokaż im swoją markę, zbuduj społeczność i promuj swoje produkty.

Nie wiesz, jak dotrzeć do klientów?

Nie masz ogromnego budżetu na reklamę?

Nie chcesz lub nie masz czasu, żeby samemu tworzyć treści?

Spokojnie, to normalne. Nie musisz znać się na wszystkim. Jesteś ekspertem(-tką) w swojej dziedzinie i to wystarczy. Zajmij się tym, co znasz, a swoje media społecznościowe zostaw nam.

Pamiętaj – social media to dzisiaj jeden z podstawowych kanałów komunikacji z klientami. Nie korzystając z nich, tracisz świetną okazję do rozwoju i zwiększenia sprzedaży.

Zwłaszcza mniejsze firmy powinny korzystać z możliwości, jakie dają portale takie jak Facebook czy Instagram.

Przygotowaliśmy pakiety obsługi social media, dzięki którym Twój profil ożyje, a Twoja firma na stałe zagości w Internecie. To prostsze niż myślisz!

Dobry profil na Facebooku czy Instagramie:

Wybierz jeden z naszych pakietów, a poprowadzimy Twój fanpage i wypełnimy go świetnie napisanymi, przyciągającymi uwagę postami wraz z grafikami. To najlepszy sposób na sukces w social media!

W ramach pakietów tworzymy też indywidualne rolki. Pokażesz dzięki nim efekty swojej pracy – metamorfozy przed/po, dostępne produkty czy nowości. Daj się poznać swoim klientom, niech zobaczą, jak dobry jesteś w tym, co robisz.

Wykorzystaj social media, aby wzmocnić markę oraz zwiększyć sprzedaż.
Wybierz jeden z poniższych pakietów.

pakiet-1

Dobry

499 zł

pakiet-2

Lepszy

699 zł

pakiet-3

Najlepszy

899 zł

Podane ceny są cenami netto.

Skontaktuj się z nami. Zadbamy o Twoje social media.

Do góry
[borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

GENERAL INQUIRIES
borgholm@qodeinteractive.com

SOCIAL MEDIA