Stworzymy teksty, które zwiększą sprzedaż, pomogą wyprzedzić konkurencję i zapewnią wysokie pozycje w Google

Dobry copywriting to klucz do portfeli Twoich klientów. Skuteczne teksty pokażą im, jak świetne masz produkty oraz co, dzięki nim zyskają. To najprostsza droga do większej sprzedaży oraz wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

Jestem copywriterem z 8-letnim stażem. Uwielbiam pracę z małymi i średnimi firmami, których potrzeby świetnie rozumiem. Przygotuję teksty dopasowane do Twojej branży i grupy docelowej. Raz opublikowane będą promować Twoją firmą przez długie lata.

 

Jacek Radziejewski – Napisani.pl | Twój nowy copywriter

Bezpłatna konsultacja i wycena – napisz do nas

Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w ciągu 2 godzin. 🚀

  Oni są już #dobrzenapisani

  m.media dom mediowy sp. z o.o.

  Agencja Napisani.pl regularnie przygotowuje dla nas wysokiej jakości treści. Napisane przystępnym językiem, merytoryczne i ciekawe w pełni spełniają nasze oczekiwania. Cenimy również bezproblemowy kontakt i profesjonalną obsługę. Szybko, skutecznie, elastycznie – oto jak pracuje się z Napisanymi.

  Maciej Wawrzyniak

  prezes zarządu

  Agencja Reklamowa K&Y Brands

  Agencję Napisani.pl mogę polecić wszystkim firmom, którym zależy na sprawnej współpracy, wysokiej jakości treściach, a także życzliwej atmosferze pracy. To profesjonaliści, na których warto postawić.

  Marek Radecki

  Marketing Director

  CHIAS BROTHERS EUROPE

  Treści stworzone przez Jacka Radziejewskiego (Napisani.pl) doskonale wpisały się w język komunikacji marki CHIAS, a przede wszystkim w sposób niezwykle przystępny przedstawiały konsumentom serię nowych produktów. Ich ogromnym atutem był sprawnie użyty język korzyści.

  Filip Szofer

  Brand Manager

  Sense Monitoring Sp. z o.o.

  Współpraca z Jackiem Radziejewski i jego agencją Napisani.pl trwa już od dłuższego czasu. To profesjonalny Partner biznesowy, który działa skutecznie, a przy tym z pełnym zrozumieniem potrzeb klienta. Wysokiej jakości treści, merytoryczne i przyjemne w odbiorze oraz sprawna komunikacja – oto, na co przede wszystkim możesz liczyć, współpracując z Napisani.pl.

  Artiom Komardin

  Wiceprezes

  Od Chłopaków

  Współpraca dotyczyła stworzenia tekstów ofertowych. Jacek przygotował dla nas teksty, które całkowicie spełniły nasze założenia. Były napisane w sposób lekki, przekazywały konkretne informacje, a przy tym zachęcały do skorzystania z naszych usług. To było sprawnie zrealizowane zlecenie, dlatego możemy polecić Jacka Radziejewskiego (Napisani.pl), jako copywritera, z którym warto działać.

  Łukasz Musielak

  Właściciel

  Scrubs4Women

  Napisani.pl stworzyli dla nas kilkadziesiąt wpisów blogowych, które pomogły odpowiednio wypozycjonować naszą stronę internetową. Treści były zoptymalizowane zgodnie z zasadami SEO, a przy tym napisane lekkim, przyjemnym w odbiorze językiem. Współpracę z agencją Napisani.pl mogę polecić firmom szukającym wsparcia profesjonalistów, którzy na równi stawiają jakość tekstów i sprawną obsługę.

  Mariusz Habrzyk

  Manufaktura Vandibox

  Z firmą Napisani.pl współpracujemy od wielu miesięcy. Odpowiada ona za treści publikowane na naszych social mediach (Instagram). Terminowość, wysoka jakość i sprawna komunikacja, to główne atuty, dzięki którym współpraca układa się wzorowo. Polecamy wszystkim, którzy szukają sprawdzonych oraz kreatywnych partnerów.

  Diana Zakharchenko, pełnomocnik

  Jacek Radziejewski - copywriter.

  Dobry copywriter, który wesprze Twój biznes

  Jako doświadczony copywriter doskonale wiem, jak pisać przekonujące, ciekawe teksty. To prosty sposób na to, aby dotrzeć do klientów, którzy potrzebują Twoich produktów i usług.

  Co zyskasz, współpracując ze mną?

  Skontaktuj się ze mną. Chętnie porozmawiam i przygotuję dla Ciebie bezpłatną wycenę.

  Copywriting dostosowany do Twoich potrzeb

  Copywriting SEO

   

  Blogi, artykuły, opisy produktów – oto co Google uwielbia. Zoptymalizowane zgodnie z zasadami SEO będą ogromnym wsparciem w walce o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Przygotuję content, który zostanie doceniony przez wyszukiwarki, a przy tym będzie się świetnie czytać.

   

  Płatne reklamy a copywriting

  Możesz mieć perfekcyjnie skonfigurowane reklamy (np. Google Ads, Facebook Ads), ale nie zdadzą się na nic, jeśli nie zadbasz o treść na stronach, do których prowadzą. Reklama ma sprawić, że użytkownik w nią kliknie. Dopiero strona docelowa i teksty na niej są odpowiedzialne za nakłonienie go do zakupu. Dobry copywriter wie o tym doskonale.

   

  Blogi i artykuły

  Firmowy blog to nie tylko świetny sposób na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej. Dzięki ciekawym i przystępnie napisanym artykułom możesz pokazać potencjalnym klientom, że znasz się na tym, co robisz i mogą Ci zaufać. Postaw na profesjonalnego copywritera i buduj aktywną społeczność wokół marki.

   

  Teksty na strony internetowe

  Strona internetowa to Twoja wizytówka. Musisz zrobić wszystko, aby świetnie się prezentowała i stawiała Twoją firmę w dobrym świetle. Nie obejdzie się bez przemyślanych tekstów, które pozwolą potencjalnym klientom poznać markę i produkty. Odpowiednio napisana treść skłoni odbiorców do kontaktu lub zakupów. Pamiętaj, że Twoja strona pracuje 24/7 przez 365 dni w roku – warto w nią zainwestować i postawić na mądre teksty o sprzedażowym zacięciu.

   

  Copywriter sprzedażowy

  Stworzę dla Ciebie teksty, które nie tylko docierają do klientów, ale przede wszystkim otwierają ich portfele. To doskonały sposób na to, aby zwiększyć sprzedaż zarówno w e-commerce, jak i w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Od ofert handlowych, aż po strony lądowania (landing page). Skontaktuj się ze mną, porozmawiajmy o tym, czego potrzebujesz i jak mogę Ci w tym pomóc.

   

  Kreatywny copywriter

  Tworzenie chwytliwych haseł reklamowych, nazwy dla firmy, czy tekstów na stronę internetową, które momentalnie wciągną użytkownika i nie pozwolą mu odejść – m.in. tym zajmuje się copywriter. Do tej pory udało mi się zrealizować setki projektów. Dysponuję wiedzą oraz doświadczeniem, a przy tym świetnie czuję język. Zadzwoń lub napisz, porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić.

   

  Opisy produktów, usług

  Copywriter wie, jak pisać, żeby teksty odniosły zamierzony skutek. Opisy produktów w Twoim sklepie mają informować, ale też skłaniać do zakupu. Stanowią ostatnią szansę na przekonanie niezdecydowanych klientów. Z tego powodu muszą być świetnie napisane. Warto więc zlecić ich stworzenie ekspertom.

   

  Opieka social media

  Napisani.pl to również świetna opieka social mediów. Zadbamy o Twoje profile i wypełnimy je treścią, która pomoże Twojej firmie na stałe zagościć w sieci. Pełną ofertę pakietów opieki znajdziesz tutaj. Zapraszam.

  Postaw na doświadczonego copywritera

  Biznes nie idzie tak, jak powinien?

  Nie masz ogromnego budżetu na reklamę?

  Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży?

  Nie czekaj dłużej, skontaktuj się ze mną już teraz. Im szybciej stworzę dla Ciebie skuteczne teksty, tym szybciej zaczną działać. Do usłyszenia!

  Do góry
  [borgholm_core_section_title tagline="oh hello you" title="Award-winning creative agency." subtitle="Delivering high-quality projects for international clients. Ask us about digital, branding and storytelling." line_break_positions="1" disable_title_break_words="no" special_style_positions="2" title_tag="span" subtitle_margin_top="29px" enable_text_custom_styles="yes" text_color="#000000" _element_width="initial"]

  GENERAL INQUIRIES
  borgholm@qodeinteractive.com

  SOCIAL MEDIA